Sisukord
Uudised
Postimees

Uued kauplused lõid Uku keskuse rahvast kihama

3 min lugemist
Eile hommikul avati Uku keskuse laiendatud osas kaks poodi. Pärast seda, kui Viljandi New Yorkeri juhataja Sylvia Sülla lindi läbi lõikas, tehti seda ka taamal asuva Pepco poe uksel. FOTO: Marko Saarm

Hommikul avati laienenud Uku keskus, kus kõige suurema pinna võtsid enda alla kaupluste nimekirja lisandunud rõivapoed New Yorker ja Pepco. Suurt avamispidu hommikul ei olnud, kuid lindilõikamist oli kaema tulnud mõnikümmend poodlejat ning pärastlõunal seisis ainuüksi kassasabas paarkümmend inimest.

Tellijale Tellijale

"Ma tulin ekstra selle poe pärast," ütles Maria Uuemäe, kes, aastane poeg süles, hommikul Pepco lasterõivaste valikut uudistas. Ta oli Rakvere tuttavatelt kuulnud tolle poe kohta häid sõnu ning asja kaema tulles jäi kohe lasterõivaste väljapanek silma.

"Väga mõistliku hinnaga," lausus ta ja tõdes, et üldiselt on kohalikes poodides ringi vaadates lasterõivastega olukord nukker. Sellist kaupa müüakse ka samas majas asuvas Takko Fashionis, aga üldiselt meenutavad pakutavad rõivad Uuemäe sõnul suurte inimeste omi. "Selliseid pükse ja särke on jah, aga kui tahad bodisid või selliseid asju, siis pead Maksimarketisse või Rimisse minema, mis ei ole ka päris see," lausus ta.

07.08.2020 09.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto