GALERII. Pered trallisid jalgpallistaadionil vihma kiuste
Vaata galeriid!

Laupäeval kogunesid pered Viljandi jalgpallistaadionile, kus toimus jalgpalliklubi Tulevik korraldatud perepäev. Ühtlasi oli see ka soojendus eesootavaks Tuleviku ja Kuressaare vaheliseks jalgpallimatšiks.

FOTO: Marko Saarm

Hoolimata sombusest ilmast võis täna pärastlõunal näha Viljandi jalgpallistaadionil rõõmsate nägudega peresid, kes olid sinna kogunenud jalgpalliklubi Tulevik veetavale perepäevale. Lisaks sadadele inimestele võis silmata ka politseiniku koera Uncat ja hiiglaslikku lõvi Leod.

Tellijale Tellijale

«Vihm ei sega vaatamist,» nentis perepäevale Tallinnast kohale sõitnud ja sisimas hoopis FC Florale pöialt hoidev Aapo. Ajakirjaniku pärimise peale, miks nõnda kaugelt tulija siis jalgpalliklubi Tuleviku mängule on sõitnud, selgitas ta, et Tuleviku jalgpalliklubi meediajuht Marek Tiits lubas Tuleviku meeskonna hooaja viimasele koduväljakul kohtumisele FC Flora vastu tulla dinosaurusekostüümis, kui siia tuleb kokku vähemalt 1000 pealtvaatajat. Seega annabki ka tema üheskoos kolme sõbraga sellele aktsioonile oma panuse.

Perepäeval said külalised uudistada Viljandi huvikooli motoringi telki, kus lisaks motikale ja tasakaalurattale võis näha ka laevamudeleid. Muusikahuvilised said läbi astuda huvikooli pillitoast, kus sai trumme põristada. 

Tagasi üles