Arheoloogiahuvilised on oodatud teabepäevale

Madis Luik
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Karksi-Nuia kultuurikeskuses peetakse kolmapäeval seminari arheoloogiast huvitatutele.
Karksi-Nuia kultuurikeskuses peetakse kolmapäeval seminari arheoloogiast huvitatutele. Foto: Elmo Riig

Muinsuskaitseamet ja Karksi-Nuia raamatukogu korraldavad eeloleval kolmapäeval, 26. septembril seminari-teabepäeva «Varjatud ajalugu maapõues. Uued ja huvitavad leiud». Karksi-Nuia kultuurikeskuses kell 15 algavale teabepäevale on oodatud kõik ajaloohuvilised. Osavõtt on tasuta.

Teabepäeva juhatab sisse muinsuskaitseameti Viljandimaa vaneminspektor Anne Kivi. Hobidetektorismist ja uutest avastustest arheoloogias kõneleb muinsuskaitseameti vaneminspektor ja arheoloog Nele Kangert ning Mulgimaa arheoloogilistest leidudest ja uuringutest Tartu ülikooli õppejõud filosoofiadoktor Heiki Valk.

Mõistagi on oma ala asjatundjad valmis vastama ajaloost ja arheoloogiast huvitatute küsimustele.

Seminari korraldavad muinsuskaitseamet ja Karksi-Nuia raamatukogu. Ehkki seminar on osalejatele tasuta, on korraldajatel palve osavõtust varem teada anda e-posti aadressil anne.kivi@muinsuskaitseamet.ee või mare.torim@karksi.ee.

Tagasi üles