Joosu tegi järvejooksudest kokkuvõtte

, Joosu klubi liige
Tervisespordiklubi Joosu korraldatud järvejooksusarjas startis tänavu 69 jooksjat. Foto: Elmo Riig

Tervisespordiklubi Joosu korraldatud 23. järvejooksu- ja 13. kepikõnnisarjas läbiti kuus korda 12-kilomeetrine ring ümber Viljandi järve. Tänavusel kuueetapilisel üritusel startis 69 jooksjat kokku 231 korral ja 63 kepikõndijat 101 korral.

Sajaliste ehk järvele sada ringi pealeteinute klubisse seekord uusi liikmeid ei lisandunud, küll aga sai 50 korda täis kolmel kepikõndijal. Parima aja 47.26 saavutas tänavu Aivar Kiisler viimasel jooksul. Tema oli ka nelja etapi kokkuvõttes kiireim ja võitis karika. Naistest pälvisid samasuguse auhinna Kaire Roosalk ja Silja Mikk.