Sõudemaailma tunnustas Kaspar Taimsood

Veebileht worldrowing.com on Kaspar Taimsoo valinud septembrikuu sportlaseks.

FOTO: worldrowing.com

Maailma akadeemilise sõudmise koduleht on nimetanud viljandlase Kaspar Taimsoo septembrikuu sportlaseks ning nagu selle puhul tavaks avaldanud kodulehel ka Viljandi sõudeklubi presidendiga pikema intervjuu.

Tänavuse võistlushooaja tavapäraset veidi varem lõpetanud Kaspar Taimsoo tunnistas Sakalale, et teab mis suur üllatus tema valimine polnud. «Pilte tehti juba suvel, oli oodata et millalgi jõuab kord minu kätte,» lausus Kaspar Taimsoo ning lisas et eestlastest sportlasi on kuu tegijateks valitud varemgi.

Taimsoo kõneles, et sportlikus mõttes on tal praeguseks puhkus juba selja taga ning tasapisi harjutab keha vaikselt treningute koormustega. Pärast ees ootavaid Eesti meistrivõistlusi alustab ta valmistumist juba järgmiseks võistlusaastaks. Nagu sportlane ütles on veebilehel worlrowing.com omistatud tähelepanu talle meeldiv tunnustus.

Viljandi Sõudeklubi presidendi kohustustes tippsportlane loodab eeloleval nädalavahetusel Viljandi järvel peetavatel Eesti meistrivõistlustel teha häid tulemusi.

Veebilehel worldrowing.com avaldatud inglise keelset intervjuud Kaspar Taimsooga saab lugeda siin.

Tagasi üles
Back