Sisukord
Paberleht
Postimees

Maailmameister jättis Viljandi järvel juuniorieaga hüvasti

3 min lugemist
Lõppenud nädalavahetusel oli Viljandi järv veemotosportlaste päralt: peeti noorte maailmameistrivõistlusi ja kolmes paadiklassis sõideti Eesti meistrivõistluste kolmanda etapi kohapunktide nimel. Korraldajate kinnitust mööda läksid võistlused kenasti, ehkki võistlusrüsinas juhtus ka tehnikaspordiga kaasas käivaid äpardusi. FOTO: Marko Saarm

Laupäeval ja pühapäeval Viljandi järvel peetud noorte GT-15 paadiklassi veemotospordi maailmameistrivõistlused võitis tartlane Stefan Arand, kellele see oli samas paadiklassis juba kolmas tiitel.

Tellijale Tellijale

Kolmel viimasel hooajal GT-15 klassi maailmameistriks tulnud ja tänavusest aastast ka kahekordne GT-30 klassi maailmameister Arand oli võistluste valitseja juba alates ajasõidust, milles ta kihutas välja parima tulemuse. Esimene võistlussõit katkestati valestartide tõttu. Kordussõit, mida juhtis Arand, katkestati seitsmendal ringil, sest viiendal kohal sõitnud teise eestlase Joonas Lemberi paat võttis tuule alla ja läks uppi. Kolme järgmise sõiduga teenis Arand maksimaalse tulemuse 1200 kohapunkti, nii et viimasesse starti ta enam minema ei pidanud.

23.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto