L, 25.03.2023

Selveris stardib heategevuslik ettevõtmine «Lapsed kooli»

Madis Luik
, reporter
Selveris stardib heategevuslik ettevõtmine «Lapsed kooli»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
«Lapsed kooli» kampaanias saab annetada koolitarbeid paljulastelistele peredele.
«Lapsed kooli» kampaanias saab annetada koolitarbeid paljulastelistele peredele. Foto: Valdo Ots

Eesti lasterikaste perede liit (ELPL) korraldab heategevusprojekti «Lapsed kooli», millega kogutakse koolitarbeid lasterikastele peredele.

Koolitarvete kogumispäevad on augusti teisel nädalalõpul ning neil lööb kaasa rohkem kui 300 vabatahtlikku, kelle abil viiakse nelja päeva jooksul läbi aktsioon 41-s Selveri kaupluses. Viljandimaal on kampaaniasse kaasatud Männimäe Selver. Eesti lasterikaste perede liidu vabatahtlikud jagavad kõikides maakondades infot ja koguvad annetusi 9.–12. augustini, neljapäeval ja reedel kella 16–19 ning laupäeval ja pühapäeval kella 11–15.

Lasterikaste perede liidu president Aage Õunapi sõnul on sügis paljudele peredele pingeline aeg, sest kooli alguse puhul langeb pere eelarvele keskmisest suurem koormus. «Selleks, et valmistada lastele rõõmu kvaliteetsete koolitarvetega, kutsungi kõiki inimesi märkama ja annetama koolitarbeid. Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku kui ka kallimate koolitarvete üle,» lisas president.

Igas piirkonnas kogutud asjad lähevad jagamiseks just selles maakonnas elavate perede vahel ning lasterikaste perede liidu liikmed jagavad annetatud esemed laiali augustikuu jooksul.

Koolitarvete kogumisaktsioon «Lapsed kooli!» saab lasterikaste perede liidu ja Selveri eestvedamisel teoks juba üheksandat korda. Eelmisel aastal koguti vabatahtlike kaasabil kokku 51 789 ühikut koolitarbeid, neist Viljandimaal 2511 ühikut.

Märksõnad
Tagasi üles