Sisukord
Paberleht
Postimees

Pühendunud hotellikäivitaja

4 min lugemist
Kristjan Saar FOTO: Kristi Markov

Ühe uue asutuse, saati siis varemetest üles ehitatud luksushotelli tööle panek, pole naljaasi. Eriti siis, kui juba esimesteks päevadeks on peaaegu kõik toad välja müüdud. See töö nõuab pühendunud juhti, kes ei pelga 15-tunniseid tööpäevi ja on valmis isegi sõbra pulma minemata jätma, et soovitud tulemuseni jõuda.

Tellijale Tellijale

Kristjan Saar on sündinud Haapsalus ja kasvanud Tallinnas. Viljandi Park Hotelli juhiks pääses ta konkursi teel. Park Hotelli üks omanikest Kaupo Kolsar ütles, et Saar võlus ausa kriitikaga. «Kindlasti ei olnud ta kohe kõikide meie soovidega päri ja käis oma mõtted välja,» märkis ta ja tõi võrdluseks, et hotelli juhiks soovis saada teisigi tublisid kandidaate, ent osa neist oleksid omanike korralduse peale isegi punalipu katusele lehvima viinud. «Kehakeel tundus sobivat,» meenutas Kolsar esmakohtumist ja ütles, et tehtud valikut ei pea kahetsema.

Kristjan Saarele osteti Viljandisse ametikorter ning alates detsembrist elab ta esmaspäevast reedeni siin. Et hotelli omanikud tegutsevad ise ehitusvaldkonnas, jäi juhataja õlule kõik muu, mis ehitamist ei puudutanud – alates käterätikute hankimisest kuni personali valimiseni.

10.07.2020 13.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto