Käsipallimeeskond murdis Tapa

SAKALA01:KÄSIPALL: VILJANDI, EESTI, 21SEP11
Mängivad Viljandi HC (sinistes) ja Põlva Serviti. (33:18 Põlvale)
er/ Foto ELMO RIIG/ SAKALA
SAKALA01:KÄSIPALL: VILJANDI, EESTI, 21SEP11 Mängivad Viljandi HC (sinistes) ja Põlva Serviti. (33:18 Põlvale) er/ Foto ELMO RIIG/ SAKALA Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi HC meeskond alistas kolmapäeval kodusaalis peetud Eesti käsipalli karikavõistluste veerandfinaalis 33:26 SK Tapa ning läheb oktoobri lõpul kordusmängule seitsme väravalise eduga.

Tänavu tublisti noorenenud koosseisuga SK Tapa meeskond suutis Viljandiga sammu pidada pool kohtumist, vaheajale läksid meeskonnad võõrustajate üheväravalise 15:14 eduga.

Teisel poolajal tõstsid viljandlased mängutempot ning haarasid initsiatiivi, millega suudeti edunumbrid vahepeal kasvatada koguni 13 väravani, tõsi viimaste mänguminutitel loovutati tagasi selllest viis.

Eesti kariakvõistlustel selgub järgmisesse ringi jõudnud kahe mängu tulemuste liitmisel, Viljandi HC ja SK Tapa peavad korduskohtumise 30. oktoobril Tapal.

Viljandi meeskonna poolt visatud väravad jagunesid mängijate vahel järgmiselt. Ott Varik 8, Madis Parik 6, Sten Maasalu ja Robert Lõpp 5, Kristo Voika 4, Kristjan Koovit ja Marko Koks 2 ning Mihkel Jürisson 1. SK Tapa resultatiivsemad olid Rail Agen kuue ja Kaimar Lees viie tabamusega.

Teistest kolmpäeval peetud Eesti karikavõistluste veerandfinaalides tegi Oskar 31:31 viigi Põlvaga ning HC Kehra alistas 40:20 Aruküla/HC Tallase.