E, 11.12.2023

Jõulumehed saabuvad laupäeval Viljandisse

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Head lapsed saavad jõuluvanadelt magusa sisuga kingikotte ka tänavu.
Head lapsed saavad jõuluvanadelt magusa sisuga kingikotte ka tänavu. Foto: Elmo Riig / Sakala

Sel laupäeval korraldab Viljandi kultuurimaja tasuta kogupereürituse, millel mitmekülgset tegevust juhendavad linna saabuvad jõuluvanad.


Ettevõtmise peakorraldaja Sirje Fedjuki sõnul on kultuurimaja oma ürituse viinud kokku Viljandi rahvakunstiühingu kodukäsitöö messiga, mis algab juba päev varem.Kui reedel peetakse messi vaid kultuurimajas, siis laupäeval kella 10—15 pakutakse kaupa ka Turu tänaval.Meelelahutuslik tegevus algab aga kell 11.30 Männimäe Selveri juures, kus linna jõudvad jõuluvanad kutsuvad lapsi rongile, et koos sõita Maksi­marketi ja bussijaama juurde ning teisigi huvilisi kaasa kutsuda. Lõppjaam on Viljandi kultuurimaja hoov.Kultuurimaja hoovis esinevad mitme tunni vältel taidlejad, kelle eestvedamisel õpitakse tantse ja tehakse ühislaule. Kuulata saab ka Anu Röö­meli äsja valminud jõululaule.Üle kümne aasta vanune ettevõtmine publikuhuvi puuduse all ei kannata: mullu külastas seda umbes 1500 inimest.«Viljandlased tulevad meelsasti perega välja,» nentis Sirje Fedjuk.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles