Viljandi haridusasutused on õppeaasta alguseks valmis

Madis Luik
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viljandi linna koolimajad on valdavalt renoveeritud, oma järge ootab vaid Paalalinna gümnaasiumi hoone.
Viljandi linna koolimajad on valdavalt renoveeritud, oma järge ootab vaid Paalalinna gümnaasiumi hoone. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi hariduselu kureeriva abilinnapea Ardo Agasilla kinnitust mööda on algaval õppeaastal kõigis koolides olemas kvalifitseeritud õpetajad, tublid juhid ja teenindav personal. Samuti avaldas Agasild lootust, et 1. septembrist linna koolides lõunat pakkuv uus toitlustaja suudab tõsta toidu kvaliteeti.


Abilinnapea sõnul on koolimajad valdavalt renoveeritud, oma järge ootab vaid Paalalinna gümnaasiumi hoone.

Mängupesa lasteaia juures valmis tänavu suvel mänguväljak. Veel kestab Midrimaa lasteaia ulatuslik renoveerimine. Osa lapsi saab juba sisse kolida, kuid teised peavad jõuludeni olema asendusruumides Kaare koolis. «Need on korralikult remonditud ja lasteaiaealistele sobivaks kohandatud,» kinnitas Ardo Agasild.

Järgmisest aastast alustavad Kaare kooli ruumides tegevust kaks Karlssoni lasteaia rühma, mille tulemusel saab juurde moodustada ühe sõime- ja ühe aiarühma. See peaks rõõmustama eelkõige väikelaste vanemaid, sest kõik soovijad peaksid saama panna oma lapsed lasteaeda juba sõimeeast alates.
 

Tagasi üles