Tulemusi

Sõudmine. Pärnus peetud Eesti noorte sõudmise meistrivõistlustel said Viljandi spordikooli ja sõudeklubi sportlased kaheksa komplekti kulda, kuus hõbedat ja ühe pronksi.

Tennis. Markus Kerner teenis Eesti noorte meistrivõistlustel segapaarismängus koos tallinlanna Tatjana Vorobjovaga kuldmedali, üksikmängus pälvis Viljandi tenniseklubi liige hõbemedali.

Autosport. Eesti autoralli meistrivõistluste Lõuna-Eesti rallil olid Kristo Subi ja Teele Sepp masinaklassis N3 kolmandad ning üldarvestuses oli nende koht 20.

Triatlon. Laupäeval peetud Karksi triatloni põhidistantsi võitis Karl-Rauno Miljand klubist 21CC Triatloniklubi. Parima naisena lõpetas Kaidi Kivioja Vinni vastupidavusalade klubist.

Kergejõustik. Nädalavahetusel sai Viljandi staadionil Karksi valla lahtistel meistrivõistlustel meeste kümnevõistluse parima tulemuse Riho Siil. Aleksander Rahnel parandas maakonna 16aastaste 1500 meetri jooksu rekordit, läbides distantsi ajaga 4.04,09.

Jalgpall. Eesti jalgpalli meistrivõistluste meistriliiga kohtumises oli FC Viljandi võõral väljakul 3:1 üle Tartu JK Tammekast.