Keio Kits
Keio Kits Foto: Elmo Riig

Vastupidavusalade klubi Staier kolmandal osavõistlusel, mis sai teoks läinud nädalal Viljandi staadionil, oli kiireim naine Inga Kree ning meestest tegi õhtu parima tulemuse Keio Kits.

Kavas oli 5000 meetri distants ning selle läbis 12 meest ja seitse naist.

Õhtu parima tulemuse tegi Holstrest pärit jooksumees Keio Kits, kelle aeg oli 16.29,6. Võitjale järgnes jooksulembene käsipallur Mikk Varik, kes sai tulemuseks 18.09,9. Parima naisena läbis kolmandal etapil 5000 meetrit Inga Kree, kes sai kirja tulemuse 22.32,8.

Kõik kolmanda etapi tulemused on nähtavad siin.

Staieri seeriajooksu neljas etapp on tuleval nädalal, 18. juulil. Võistlusõhtul Viljandi staadionil on kavas 2000 meetri distants ning start antakse seal kell 18.