P, 10.12.2023

Holstre-Polli puhkekeskus kutsub perepäevale

Sakala
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Holstre-Polli.
Holstre-Polli. Foto: Elmo Riig / Sakala

5. juunil Holstre-Polli spordi- ja puhkekeskuses peetaval perepäeval on kella 12—16 kõigil võimalik osaleda Robin Hoodi vibuturniiril, laskuda vaatetornist, läbida kombineeritud seiklusrada ning teha muud huvitavat.


Üritus on pühendatud rahvusvahelisele lastekaitsepäevale. Lastele pakuvad rõõmu mini-zipline ehk trossisõit ja batuut. Igal täistunnil on kavas võistu- ja osavusmängud. Tegevusi korraldab osaühing Elamuspank.

Osavamaid premeeritakse. Mõeldud on ka emadele, isadele ja vanavanematele. Plaanis on jalutuskäik vastvalminud loodusõpperajal ja kepikõnd terviserajal.
Perepäeval osalemine on tasuta. Avatud on vaatetorn ja kohvik, kus pakutakse kohalikust toorainest valmistatud toitu.

Holstre-Pollis on tasuta kasutamiseks eri pikkusega matka-, jooksu- ja suusarajad, kus saab ka rattaga sõita, samuti asfaltkattega rada ja võrkpalliplats.
Uudis on, et radadel on üles pandud infotahvlid, kust saab lugeda metsas elavate loomade ja kasvavate taimede kohta.

Huvilistele tutvustatakse peamaja ning sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi. Võimalik on proovida rullsuuskade ja -uiskudega sõitu — perepäeval saab seda teha tasuta.

Rohkem infot www.holstrepolli.ee.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles