K, 8.02.2023

Uued bussid said inimestelt kriitikat ja pälvisid kiitust

Ketlin Beljaev
, reporter
Uued bussid said inimestelt kriitikat ja pälvisid kiitust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Aktsiaseltsi Atko Grupp nõukogu esimees Arvo Sarapuu pidas Viljandimaal teenust pakkuma hakkavate busside disaini eriti õnnestunuks.
Aktsiaseltsi Atko Grupp nõukogu esimees Arvo Sarapuu pidas Viljandimaal teenust pakkuma hakkavate busside disaini eriti õnnestunuks. Foto: Marko Saarm

«Juba on inimesed nii kurjad,» ütles esimese tagasiside saanud Viljandimaa ühistranspordikeskuse juhataja Kaupo Kase eile hommikul, kui oli alustanud Vabaduse platsil uute Atko Grupi busside tutvustamist. Need hakkavad kogu maakonnas ringi vurama 1. juulist.

Esimesed uudistajad olid pahandanud, et bussi sabasse viiva trepi astmed on liiga kõrged. Seda, et eestlastele on kombeks igas uues asjas esimese hooga vigu otsima hakata, võis näha ka tutvustuspäeva jätkudes. Üks linnaliinibussis istet võtnud pensioniealine naine leidis, et istmed on liiga kitsad, eriti juhul, kui kõrvale tuleb mõni tüsedam sõitja.

Leidus ka neid, kes kohe positiivse juurde asusid. Marge Otsak oli kohale tulnud koos poeg Martin Nageliga, kes on eluaeg ratastooli abil ringi liikunud. Bussijuht kasutas külgkallutust ja sättis paika kaldtee, nii et Nagel sai ratastooliga ise bussi peale.

Märksõnad
Tagasi üles