Viljandimaa autosportlased jõudsid nädalavahetusel esikolmikusse

Andres Allik võistlemas

FOTO: Kalle Allik

Möödunud nädalavahetus oli mitmele Viljandimaa autosportlasele edukas. Kui krossisõitja Andres Allik lõpetas Jõgevamaal etapi kolmandana, siis ralliekipaaž Kristo Subi ja Erik Vaasa tulid Grossi Toidukaubad Viru rallil omas klassis teiseks.

Laupäeval Jõgevamaal Piiroja rajal peetud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste kolmandal etapil suutis tänavu oma GAZ-53 töökindluse ja ebaõnnega hädas olnud Andres Allik nöökivast tehnikast üle olla ja finišijoone kolmandana ületada. Ainsa viljandimaalasena veoautokrossis kaasa tegeval Allikul, kes oli enne Piiroja etappi punktitabelis viiendal kohal, tekkis tänu sellele tulemusele lootus ka sarja üldarvestuses esikolmikusse pääseda.

Lääne-Virumaal peetud Eesti autoralli meistrivõistluste neljandal etapil jäid Kristo Subi ja Erik Vaasa oma Honda Civic Type R-iga kuni kaheliitrise mootoriga kaheveoliste autode klassis EMV5 võitjaekipaažist Karel Tölbist ja Martin Vihmannist maha 29,3 sekundiga. Kolmas koht läks samas klassis paarile David Sultajants ja Siim Oja, kellel kogunes võitjale kaotust 53,6 sekundit.

Tagasi üles