Vabaerakonna kohaliku juhina jätkab Ain Ostra

Ain Ostra FOTO: Elmo Riig

Vabaerakonna Viljandi- ja Järvamaa piirkond valis viieliikmelise juhatuse, kes omakorda valis piirkonna juhatuse esimeheks tagasi Põhja-Sakala vallas elava Ain Ostra.

Juhatusse kuuluvad veel Ene Kool, Heiki Rips, Hanno Kirschfeldt ja Reelika Joakit.

Ostra leidis, et tema järjekordne ametiaeg piirkonna juhina on talle väga suur eelis. «Ma tunnen Järva- ja Viljandimaad ning siinseid inimesi hästi ning töö jätkub samas vaimus,» nentis ta ning lisas, et uue suunana soovib ta suuremat rõhku pöörata tööle Järvamaal, sest seal on liikmete aktiivsus väike.

«Lähtume vaba platvormi põhimõttest, et kõik need inimesed, kes tahaksid meie tegemistes kaasa lüüa, ei pea astuma ilmtingimata erakonna liikmeks,» ütles Ostra.

Tema hinnangul on Vabaerakond saavutanud kogukondade eest seisja kuvandi ning nagu ta ütles, on tal väga hea meel, et näiteks Järvamaa Laupa põhikooli hoolekogu pöördus oma murega just Vabaerakonna poole.

26. aprillil arutati Türi vallavolikogus eelnõu, mis nägi ette Laupa ja Käru põhikooli algkoolideks muutmist ning Türile uue põhikoolihoone ehitamist. Laupa põhikooli hoolekogu hinnangul tehti need otsused kohaliku kogukonnaga asja arutamata. «Me julgustasime kooli hoolekogu oma soovide eest seisma ning fraktsiooni esimees Artur Talvik toetas koole oma esinemisega hoolekogu korraldatud meeleavaldusel,» tõi Ostra välja.

Tagasi üles
Back