Otsepilt: Tulevik mängib Tamme staadionil Tammekaga

Viljandi jalgpallimeeskond peab täna Tartus Premium-liiga 16. vooru kohtumist. Kell 20.30 Tamme staadionil algav Tartu JK Tammeka ja Viljandi JK Tulevik kohtumine jõuab veebiülekandena ka Postimehe ja Sakala lugejateni.

Viljandi meeskond läheb Tartusse, kaasas eelmisest voorust võetud viigitulemus Paide Linnameeskonnaga. Tartu JK Tammeka pidi aga nädal eest peetud 15. voorus võõrsil mängides 4:1 alla vanduma JK Narva Transile.

Omavahel on Tulevik ja Tammeka tänavu Premium-liigas varem kohtunud Viljandi kunstmuruväljakul. 7. aprillil peetud mõõduvõtul olid edukamad tartlased, kui võitsid 2:0.

Tartu JK Tammeka hooaega on sujunud kenasti, seni peetud 14 kohtumisest on nad võitnud kuus ja teinud viis viiki ning hoiavad turniiritabelis praegu 21 punktiga viiendat positsiooni. Viljandi Tulevikul on kontol tartlastest kümme punkti vähem ning positsioon Premium-liiga pingereas kaks kohta tagapool ehk seitsmes.

Mõistagi ootavad Viljandi jalgpallurid kõiki poolehoidjaid täna ülikoolilinna Tamme staadionile tuge pakkuma. Neid, kes täna Tartusse ei jõua, oodatakse aga kodulinna Tartu tänavale, kus asub lokaal Legend, kus saab mängu ühiselt vaadata. 

Tagasi üles