Orienteerumispäevakute sari algab Karksi-Nuias

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Viljandimaa orienteerumispäevakud algavad kolmapäeval Karksi-Nuias. Läinud aastal osales seal 52 inimest. Kolmapäeval peetakse teine päevak Viljandis.

FOTO: Erakogu

Läinud aastal maakonna orienteerumise entusiastide algatusel taaselustatud Viljandimaa orienteerumispäevakud jätkuvad tänavugi ning esimene võistlusõhtu on kolmapäeval Karksi-Nuias.

Kogu Eestit hõlmav RMK orienteerumispäevakute sarja osana peetavatel Nordwood Viljandimaa orienteerumispäevakutele on esialgu kavandatud kolm etappi. Esimene neist peetakse kolmapäeval Karksi-Nuias, teine 20. juunil Viljandis Uueveskil ning kolmas 22. augustil Mustlas.

Kõigil võistlustel on stardiaeg kella 17–19 ning finiš suletakse kell 20. Osalejatel on võimalik valida eri raskuse ja pikkusega radade vahel ning soovi korral on algajatel võimalik saada ka juhendamist, et alaga tutvust teha. Lisaks kolmele eri raskusastme ja pikkusega rajale on huvilistel võimalik osaleda ka vabarajal, kus saab ise valida meelepärane kontrollpunktide läbimise järjekord.

Kolmapäeval on päevaku start ja finiš Karksi-Nuia koolimaja juures.

Osalejate registreemine on enne võistlust stardipaigas, osavõtumaks on täiskasvanutele kolm eurot ning õpilastele ja pensionäridele üks euro. 

Tagasi üles