Video. Kaunistabamuse sooritaja mängusärk läheb oksjonile

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Tuleviku Facebooki kontol avaldatud videos räägib Raido Roman oma igapäevasel tööpostil löödud imeväravast ja elu lõpuni meelde jäävast mängust.

FOTO: Kuvatõmmis videost

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik liige Raido Roman paneb laupäevase FC Kuressaare vastu peetava heategevusliku mängu eel enampakkumisele ajalooga eseme. See on mängusärk, mida kandes ta lõi 2015. aasta 11. septembril Tartu Tammeka vastu värava, mis valiti hiljem mänguringi ilusaimaks ja kogu hooaja kaunimaks Premium-liiga soorituseks ning ka hooaja parimaks kogu Baltikumis.

Oksjonil teenitud summa annetab Raido Roman Viljandi Kaare kooli hariduslike erivajadustega laste heaks. Sinna spordisaali ostetakse laupäevasel mängupäeval teenitud raha eest universaalsed jalg- ja käsipalliväravad.

Tuleviku Facebooki kontol avaldatud videos räägib Raido Roman oma igapäevasel tööpostil löödud imeväravast ja elu lõpuni meelde jäävast mängust. «Alati, kui meeskonnal on mind vaja, olen olemas,» kinnitab mees, kes praegu Tuleviku duubelmeeskonna eest teises liigas väravaid kõmmutab.

Online-oksjon Raido supersärgile algab teisipäeval, 22. mai hommikul kell 9 Viljandi Tuleviku Facebooki seinal ning kestab laupäeva hommikul kella 9-ni.

Viljandi JK Tulevik ja FC Kuresaare kohtuvad Premium-liiga 17. voorus Viljandi staadionil 26. mail kell 13. Enne seda peavad viljandlased teisipäeval Tartus liigakohtumise Tartu JK Tammekaga.

Tagasi üles