Endise Kõpu vallavanema vangistuse kandmise aeg lükati tulevikku

Katariina Krjutškova
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kõpu eksvallavanem Tõnu Kiviloo (vasakul) ei hakanud esmaspäevast vanglakaristust kandma, sest advokaat Margo Normanni taotlusel lükati tema vangistuse täitmisele pööramine edasi.
Kõpu eksvallavanem Tõnu Kiviloo (vasakul) ei hakanud esmaspäevast vanglakaristust kandma, sest advokaat Margo Normanni taotlusel lükati tema vangistuse täitmisele pööramine edasi. Foto: Elmo Riig / Sakala

​Endine Kõpu vallavanem Tõnu Kiviloo oleks pidanud Tartu vanglasse minema käesoleval esmaspäeval, ent tervislikel põhjustel lükati tema reaalse karistuse kandmise aeg nelja kuu võrra edasi.

Möödunud neljapäeval esitas Tõnu Kiviloo kaitsja Margo Normann Tartu maakohtule taotluse oma kaitsealusele mõistetud vangistuse täitmisele pööramise edasilükkamiseks, teatas kohtu pressiesindaja Krista Tamm.

Normann ütles Sakalale, et põhjus pole otsitud. Kivilool on väga raske haigus, mida vanglas ravida ei saa. «See pole vill ega kerge palavik, asjad on tõsisemad,» lisas Normann.

Tagasi üles