Saara Orav võitis Skopjes ITF-i turniiri

Viljandlanna Saara Orav teenis Skopjes turniirivõidu.
Viljandlanna Saara Orav teenis Skopjes turniirivõidu. Foto: Igor Pissarev (Eesti Tennise Liit)

Viljandlanna Saara Orav mängis Makedoonias hästi tennist: läinud nädalavahetusel võitis ta Skopjes ITF-i viienda kategooria turniiri ja sai karjääri esimese tiitli. Nädal varem jõudis ta samalaadsel turniiril finaali, vahendas tenniseliidu pressiteenistus.

Esimeses ringis alistas Orav kohaliku tüdruku Marija Elenova 6:3 ja 6:1 ning teises ringis itaallanna Valentina Gaggini 6:4, 6:0. Veerandfinaalis tuli Orav välja kaotusseisust ja võitis bulgaarlanna Dariya Radulova 2:6, 6:4 ja  7:5.

Poolfinaalis sai Saara Orav 6:4 ja 6:2 jagu sloveenlannast Ema Horvatist ja finaalis 6:2 ja 6:4 belglannast Emeline De Wittest.