N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suurpered tähistasid emadepäeva 70 tordi ja ühise kinoskäiguga

Facebook Twitter
Comments
Viljandi Rotary klubi ja Lions klubi Ellips korraldasid kino ja maakonna kondiitrite abiga lasterikastele peredele torte ja lilli täis emadepäeva.
Viljandi Rotary klubi ja Lions klubi Ellips korraldasid kino ja maakonna kondiitrite abiga lasterikastele peredele torte ja lilli täis emadepäeva. Foto: Marko Saarm

Viljandi Rotary klubi ja Lions-klubi Ellips korraldasid Viljandimaa suurperedele emadepäeva, mis algas kinoseansiga ning pärast seda anti igale pereemale kaasa lilled ja tort. 

Sel ajal kui ligi 230 inimest kinos olid, ootasid tordid all Centrumi kaubanduskeskuse fuajees. Nii mõnigi mööduja limpsas Viljandimaa kondiitrite tehtud kauneid torte vaadates keelt ja päris, kas neid ka osta saab. Siiski müügiks väljapanek seekord ei olnud ja igale oli kindel omanik olemas. 

Kokku 12 kondiitrit andsid emadepäeva puhul oma panuse 70 tordi näol, millest umbes 20 oli juba viidud neisse peredesse, kes endast küll teada andsid, aga kinno tulla ei saanud. 

Facebook Twitter
Comments
Tagasi üles