Viljandi kuulutas välja jalgrattanädala

Madis Luik
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
18. mail saab gümnaasiumi korraldusel teoks jalgrataste ühissõit «Velokulg». Pilt on tehtud eelmise aasta üritusel.

MARKO SAARM/SAKALA
18. mail saab gümnaasiumi korraldusel teoks jalgrataste ühissõit «Velokulg». Pilt on tehtud eelmise aasta üritusel. MARKO SAARM/SAKALA Foto: Marko Saarm / Sakala

Viljandi linnavalitsus kuulutab 14.–20. mai jalgrattanädalaks, kutsudes kõiki üles võimalikult palju jalgrattaga liikuma, ratturitega liikluses arvestama ja osa võtma nädala jooksul korraldatavatest rattaüritustest, annab teada linna avalike suhete osakond.

«Kutsume kõiki üles liikuma nädala jooksul, aga ka muidu võimalikult palju jalgrattaga,» ütles linnapea Madis Timpson. «Rattasõit on tervisele hea, hoiab keskkonda ja leevendab linnas liikluskoormust.» Linnapea lubab ka ise suvel võimalikult palju jalgrattaga tööl käia.

Viljandi gümnaasiumis peetakse 14.–19. maini gümnasistide nädalat, mis kulmineerub reedel, 18. mail jalgrataste ühissõiduga «Velokulg». Viljandi Avatud Noortetuba korraldab teisipäeval koostöös maanteeametiga Lennukitehases jalgratturite õpitubasid. Viljandi linnavalitsus kutsub aga esmaspäeval kõiki asutusi osa võtma rattalõunast tulevase Järveotsa elamurajooni lähedal puhkekohas.

Tagasi üles