Debütant teenis aplausi ja kiidusõnu

Laupäeval Viljandi spordihoones peetud Eesti laste- ja noorteklassi iluvõimlemise meistrivõistlustel astus nooremas arvestuses žürii ette ka viljandlanna Laara Jakovlev. Kümneaastane sportlane pälvis oma esimestel meistrivõistlustel osalemise eest juhendajalt kiitust, ehkki jäi veidi kimpu võistlusnärvi taltsutamisega.

FOTO: Elmo Riig

Laupäeval Viljandi spordihoones asetleidnud Eesti noorte- ja lasteklassi iluvõimlemise meistrivõistlustel näitas oma osavust ja graatsilisust üle 70 sportlase. Ainsa viljandlannana vaibal käinud kümneaastane Laara Jakovlev pälvis treenerilt kiidusõnu, ehkki tema tulemus polnud päris ootuspärane.

Tellijale

Viljandi spordikooli iluvõimlejate treener Kersti Peterson tõdes, et tema ainsal võistlustel ülesastunud õpilasel vedas esinemisnärv alt, ent seda saabki ainult kogemustega treenida.

«Laara oli väga tubli, aga liigne püüdlikkus ja närveerimine tõid endaga kaasa vigu, mida tal tavaliselt ei juhtu,» rääkis Peterson ning tõi näite, et kui tüdruku tavapärane rõngakava tulemus on olnud üheksa punkti juures, siis seekord teenis ta 5,8 punkti.

Tagasi üles