Purjus mehed kippusid tanklasse

Politseinikel tuli nädalavahetusel sõidutada purjutajaid. Mõned viidi magama kainestuskambrisse, mõned pääsesid kodus linade vahele.

FOTO: Marko Saarm/Sakala

Viljandimaa politseinikel oli lõppenud nädalavahetusel palju tegemist purjus inimestega ning neljast kainenema viidud mehest kaks korjati üles tanklast.

Reede õhtul teatati politseile tee ääres lamavast joobes mehest, kes oli endale puhkepaigaks valinud Karksi-Nuia Alexela tankla. Mehe tervisliku seisundi kontrollisid kohapeal üle meedikud ja nende kinnitust mööda ta abi ei vajanud. Politseinikud viisid mehe arestikambrisse kainenema.

Laupäeva hommikul paluti korrakaitsjate abi Viljandis Endla tänaval asuvas Circle K tanklas, kus purjus mees keeldus arvet maksmast. Politseinike saabudes mees leebus, maksis arve ja sõitis patrullauto tagaistmel arestikambrisse välja magama.

Reede õhtul sai politsei teate purjus mehest, kes oli Vana-Võidu külas tee äärde magama jäänud. Tema kõrval vedelesid jalgratas ja kilekott. Et mees oli tumedais rõivas ja hämaras raskesti märgatav, tundis mööduja muret ja palus korrakaitsjate abi.

Teatele reageerinud patrull leidis mehe tee äärest ning toimetas ta ühes isikliku varaga koju puhkama.

Tagasi üles
Back