Kert Varik jätkas Hispaanias hea hooga

Kert Varik ja Lauris Daider saavutasid maailmameistrivõistluste etapil Hispaanias kuuenda koha. FOTO: mxmania.eu

Külgvankrite maailmameistrivõistluste kolmas etapp sõideti nädalavahetusel Hispaanias Talavera De La Reina krossirajal. Taas olid väga heas hoos Viljandimaa mees Kert Varik ja tema lätlasest korvimees Lauris Daiders, kes said etapi kokkuvõttes kuuenda koha. Maailmameistrivõistluste üldarvestuses tõusid nad neljandaks.

Eesti mootorrattaspordi föderatsiooni kodulehel on kirjas, et avasõit läks Varikul ja Daidersil hästi – sealt tuli kuues koht. Sõidu võitsid Hermans ja Musset. Teise koha said Vanluchene ja Van Den Bogaart ning kolmanda koha Brown ja Millard. Ühed favoriidid Bax ja Stupelis pidid jääma avasõidust eemale, sest nende ratas jäi soojendusringil seisma.

Teises sõidus liikusid Varik ja Daiders esimestel ringidel 15 piiri peal, ent väga hea sõiduga suutsid nad lõpuks seitsmendaks tõusta. Võidu võtsid Vanluchene ja Van Den Bogaart, teise koha said Bax ja Stupelis ning kolmandad olid Brown ja Millard.

Etapi kokkuvõttes said Varik ja Daiders 29 punkti, mis andis kuuenda koha. Etapivõidu teenisid 47 punktiga Vanluchene ja Van Den Bogaart, teise koha said 43 punktiga Hermans ja Musset ning kolmandad olid 40 punktiga Brown ja Millard.

Sarja üldarvestuses tõusid Varik ja Daiders 86 punktiga neljandale kohale. Liidrid on 131 punktiga Vanluchene ja Van Den Bogaart.

Tagasi üles
Back