Marianne Pedak teenis pronksmedali

Marianne Pedak saavutas Tallinnas peetud turniiril omas võistlusrühmas kolmanda koha. Foto: Elmo Riig

Läinud pühapäeval Tallinnas Maardu lauatenniseklubi korraldusel peetud Eesti lauatenniseliidu laste seeriavõistluse viiendal etapil teenis Viljandi spordikooli õpilane Marianne Pedak omas võistlusrühmas kolmanda koha.

Võistlusel osales kaheksa Viljandi spordikooli lauatenniseosakonna mängijat. 11-aastaste tütarlaste seas kaasateinud Marianne Pedak võitis 3:0 Emma Rammuli (Nõmme SK), kaotas 1:3 Sofija Petrovale (LTK Narova), võitis seejärel 3:1 Juliana Lukina (LTK Narova) ning kolmandat kohta otsustavas kohtumises 3:0 Sandra Priki (Haapsalu LTK).

Viljandi spordikooli õpilastest läks väga hästi ka Gregor Kullil: tema sai 13-aastaste poiste arvestuses 20 mängija konkurentsis tubli viienda koha.