Külalised näitasid bowling`urajal kõrget taset

Viljandimaa lahtistel bowling`umeistrivõistlustel võitis Vallo Lees, Rasmus Partsi ja Ülari Leesi ees.

FOTO: viljandibowling.ee

Reedest pühapäevani Männimäe külalistemaja saalis mängitud Viljandimaa lahtistel bowling`umeistrivõistlustel korraldaja BC Viljandi esindajad esikolmikusse ei pääsenud. Kõrge tasemega meeste võistluse võitis Vallo Lees Tartust ning naistest oli parim Raili Vaarpuu Tallinnast.

Viljandi mehed olid tänavu õige viisakad ning kahjuks vahevooru kohalikke bowling`uharrastajaid ei jõudnud. Kõige lähemal oli edasipääsule Andres Mäemets, kes viskas küll kuue sarja keskmiseks 213,17, ent teenis sellega 13. koha ning oli esimene, kelle ees vahevooru uks sulgus.

Kogu meeste võistlus oli äärmiselt kõrge tasemega. Meeste finaalis edukalt jätkanud ja kindla võidu vormistanud Vallo Lees näitas ka pühapäeval teises sarjas täiuslikku mängu ja tegi 300-punktise tulemuse. Võitja finaalseeria viie sarja keskmiseks kujunes 254 punkti. Teise koha teeninud Rasmus Partsil oli see näitaja 215,4 ning kolmandaks tulnud Ülari Leesil 225,8.

Ehkki Ülari Lees vähendas finaalis Rasmus Partsiga tublisti vahet, jäi teda hõbedast siiski lahutama neli punkti.

Naiste kolm paremat olid Raili Vaarpuu(keskel), Kairika Kluust (vasakul) ja Riina Lõhmus.

FOTO: viljandibowling.ee

Naiste mõõduvõtu kuuest finalistist olid kolm Viljandi klubi mängijad: Annely Ritson lõpetas neljanda, Terje Roosi viienda ja Tiia Lige kuuenda kohaga. Naistest võitis Raili Vaarpuu (Balti Bowling) üsna kindlalt. Kairika Kluust (Forselius) oli teine ja Riina Lõhmus (Hobbybowling) kolmas.

Viljandi lahtistel meistrivõistlustel osales 72 mängijat, neist 16 olid kohaliku bowling`uklubi BC Viljandi liikmed.

Viljandi lahtiste meistrivõisltuste kolm edukamat Viljandimaa meest ja naist. Pildil on Tiia Lige (vasakul), Terje Roosi, Annely Ritson, Andres Mäemets, Jaanek Talisainen ning Urmet Koval.

FOTO: viljandibowling.ee

Tagasi üles