Sisukord
Paberleht
Postimees

Eelmisel suvel ehitatud tee ei pea uue tulekuni vastu

1 min lugemist
Eelmisel suvel Kärstna ja Paistu vahele ehitatud teelõik on enne uue suve tulekut auklik. Maanteeameti spetsialisti jutu järgi parandatakse katkised kohad kevadel garantiiülevaatuste järel ära. FOTO: Valdo Ots

​Mullu suvel Viljandimaal Pahuvere lähedal Kärstna ja Paistu vahele rajatud musta kattega teelõik on üle poole aasta hiljem auklikuks sõidetud ning kaetud lahtise killustikuga.

Tellijale Tellijale

«Teed ei pea meil pool aastatki vastu,» nentis sealne kohalik ettevõtja Valmar Haava, kes on ühtlasi Viljandi vallavolikogu liige. «See on liinitöö – palju on teha, aga ajaliselt ei jõuta.» Ta lisas, et kui vanasti pesti tee pindamiseks mõeldud killustikku kuid, siis nüüd on killustik nii tolmune, et pigi ei hakka külge.

Haava sõnul oli tee auklik juba kuu pärast valmimist. «See on ju maksumaksja raha, mis seal läheb,» nentis ta. «Probleem pole ainult aukudes, vaid selles, kuidas ja mis kvaliteediga teid ehitatakse. Kahe aasta pärast peame selle tee uuesti üle pindama ja kohe kindlasti ei usu, et see garantiisse läheb.»

04.06.2020 05.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto