K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

VANA KULD. Pärimusmuusika ait saab 10-aastaseks. Sakala meenutab avamiseelset hetke

Facebook
Comments
Fotomeenutus 2008. aasta märtsi algusest, kui pärimusmuusika aida avamiseni jäi veel kaks nädalat ning ehitajad tegid majas viimaseid pingutusi.
Fotomeenutus 2008. aasta märtsi algusest, kui pärimusmuusika aida avamiseni jäi veel kaks nädalat ning ehitajad tegid majas viimaseid pingutusi. Foto: Peeter Kümmel

Viljandi pärimusmuusika ait tähistab täna oma kümnendat sünnipäeva. Tähtis päev algas aidale juba varahommikul, sest ETV saade Terevisioon alutas aidast oma otsesaadet juba hommikul enne kella seitset.

Hommikuni kestev pidu saab alguse kell 19. mil tähistatakse endise kultuuriakadeemia direktori Anzori Barkalaja 50. sünnipäeva. Kell 20.30 algab kontsert, õhtu vältel süüakse ühiselt torti ning kell 23 astub lavale folk-rokkbänd Zetod.

Sakala pakub selle tähtsa päeva puhul aga retke kümne aasta taha 8. märtsi, mil aida avamiseni jäi veel mõniteist päeva. Toonased fotod pärinevad Peeter Kümmelilt ning teksti kirjutas Margus Haav.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles