Libedus on kraavi viinud hulga autosid

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kesktalvel kuulutas maanteeamet teeäärsetel reklaampindadel, et tee on libe. Sel nädalal on libedus tekkinud tavaliselt kella 18 ajal, kui päike on loojunud ning teel olev vesi jäätub.
Kesktalvel kuulutas maanteeamet teeäärsetel reklaampindadel, et tee on libe. Sel nädalal on libedus tekkinud tavaliselt kella 18 ajal, kui päike on loojunud ning teel olev vesi jäätub. Foto: Marko Saarm

​Selle nädala algus on sõitmisega pimeda peale jäänud autojuhtidele olnud väga keeruline aeg, sest nii linnas kui maal on teed mõne minutiga libedaks muutunud. Paari päeva jooksul on registreeritud viis õnnetust.

Politseinike teatel on kõik õnnetused olnud seni plekimõlkimised, millest inimesed on pääsenud tervelt. Viljandi linnas ja maakonnas teehooldusega tegeleva ettevõtte esindaja sõnul on praegu kõige raskem tööperiood, sest libedus tekib järsult ja korraga.

Kokkupõrge ja väljasõidud

Politsei statistika näitab, et selle nädala esimene õnnetus juhtus esmaspäeval kella 21.33 paiku, kui korrakaitsjad said teate, et Viljandis Kõrgemäe tänaval olid kokku põrganud sõiduautod Toyota ja Fiat. Inimesed õnnetuses viga ei saanud, juhid leppisid süüs kokku ning pöörduvad kindlustusse.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles