Põllumehed valivad reedel Olustveres aasta tippjuhi

Reedel kogunevad Eesti põllumajanduse tipptegijad taas Olustveres peetavale konverentsile.

FOTO: Erakogu

Eesti põllumehed kogunevad reedel 13. aastat Olustverre konverentsile «Põllumees kui tippjuht». Konverentsil, kus ühiselt räägitakse põllumajanduse ohtudest, riskidest ja võimalustest, kuulutatakse kuuendat korda välja aasta tippjuht.

Konverentsi avab reede hommikul maaeluminister Tarmo Tamm, kes räägib selle aasta põllumajanduse arengusuundadest ning kuulutab välja põllumajandussektori tippjuhi.

Olustvere teenindus- ja maamajanduskooli direktori Arnold Pastaku sõnul on juba traditsiooniks muutunud konverentsi eesmärk koondada kord aastas Eesti põllumajanduses töötavad tippjuhid, ettevõtete omanikud ja investorid Olustvere lossi ning pakkuda neile koolitust.

«Võib julgelt tõdeda, et see on Eesti põllumajandussektoris üks väärikamaid ja oodatumaid konverentse, mille kvoorum on väga autoriteetne ja esinduslik,» ütles Pastak ning lisas, et tänavusel konverentsil räägitakse uue suunana pangandusest, majandusest, küberturvalisusest ja lobitööst.

Lisaks Tarmo Tammele astuvad konverentsil üles Swedbank Eesti juhatuse liige ja ettevõtete panganduse juht Liisi Himma, Euroopa Parlamendi liige Indrek Tarand, Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere, RIA peadirektori asetäitja küberturvalisuse alal Uku Särekanno, Telia juhatuse liige ja ärikliendi üksuse juht Tarmo Kärsna, advokaadibüroo Sorainen vandeadvokaat Karl Kask, Saaremaa piimatööstuse juhatuse esimees Ülo Kivine, Tartu Agro juhataja Aavo Mölder, Kõljala Põllumajandusliku osaühingu juht Tõnu Post, Kehtna Mõisa juhatuse liige Märt Riisenberg, Väätsa Agro juht Margus Muld ja E-Piim Tootmise nõukogu esimees Sulev Mölder.

Konverentsi korraldab Olustvere teenindus- ja maamajanduskool koostöös Corpore Konverentsidega.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles