Sisukord
Paberleht
Postimees

Osa õpilasi hakkab söömas käima remonditavas majas

3 min lugemist
Paalalinna kooli direktor Aavo Palo näitas Vabaduse plats 6 hoones, millised vaheseinad on plaanis viimasele korrusele ehitada, et sinna tekiks neli klassiruumi. Lammutamisele määratud majas hakkab järgmisel õppeaastal käima umbes kakssada last. FOTO: Marko Saarm

Nüüd on kinnitatud, kuidas hakkab välja nägema Paalalinna kooli pere elukorraldus järgmisel õppeaastal, kui tema kodumaja muutub ehitusplatsiks. Tunnid on kahes majas, aga vahepeal tuleb õpilastel keset koolipäeva lühem või pikem jalutuskäik ette võtta.  

Tellijale Tellijale

Paalalinna kooli direktor Aavo Palo tunnistas, et kolimiseelne aeg on pigem põnev kui närvesööv, sest töö käib hea asja nimel. Ta usub, et jõutud on võimalikest lahendustest parimani. «Õppekohti jääb sisuliselt kaks. Varasemas variandis poleks nii vähesega hakkama saanud. Liiguvad enamasti õpetajad,» ütles Palo. 

I–V klassi õpilaste ajutiseks koduks saab Kaare kool ja VI–IX klassi õpilased hakkavad tarkust taga ajama linna südames Vabaduse plats 6 hoones. Kõige pikem vahemaa tuleb aeg-ajalt läbida kesklinna õppekoha poistel, kes peavad käima Kaare koolis tööõpetuse tundides.

07.08.2020 09.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto