Tallinna hokinaised näitasid purjus kotivargale koha kätte

Kolm Tallinna hokiklubi Roosa Panter mängijat surusid Viljandi jäähalli lähedal maha mehe, kes üritas hinnalist varustust täis kotiga minema kõndida. Naised andsid varga politseinike hoole alla.

FOTO: Erakogu

Laupäeva õhtupoolikul, kui Viljandi jäähallis peeti Eesti naiste jäähoki meistrivõistluste esimese turniiri viimast kohtumist ja Tallinna hokiklubi Roosa Panter mängijad olid oma töö platsil juba lõpetanud, tuli neil pidada ootamatu lahing jäähalli naabruses.

Jana Aare, üks Roosadest Pantritest, rääkis, et oli enne Tallinna poole teeleasumist vaadanud päeva viimast mängu. Seda tegi ta koos tiimikaaslasega, kes oli jätnud suure koti hokivarustusega natuke eemale tribüüni juurde. Kui naised hakkasid ära minema, ei leidnud kaaslane kotti enam üles. Keegi aga oli märganud mõni hetk varem purjus meest musta kandamiga lahkumas. 

Jäähallist välja jooksnud Jana Aarel oli esimene mõte autosse hüpata ja varast jälitama asuda, kuid kaaslased silmasid meest mööda jäähalli seinaäärt eemale kõndimas. Kiire jooksjana võttis Aare ette tagaajamise ilma autota. Joostes oli ta mehele nii eesti kui vene keeles hüüdnud, et too koti maha viskaks. «Viskas koti maha, aga sellest meile ei piisanud. Vargus on vargus ja maha ma ta sinna surusin,» rääkis Aare.

Tagasi üles