Kevade ootel sportlased tõmbasid toas medaleid

Leo Muiste tegi meistrivõistlustel kõva sõidu: uue Eesti alla 16-aastaste 2000 meetri distantsi ergomeetril sõudmise rekordiga teenis ta kuldmedali ja võitis ka neljaetapilise võistlussarja. Foto: Elmo Riig / Sakala

Läinud laupäeval kulmineerusid Väike-Maarjas nii Eesti sisesõudmise sari kui sõudjate talvine hooaeg. Sarja viimasele võistluspäevale lisas kaalu Eesti meistrite väljaselgitamine. Viljandlastel pole põhjust nuriseda: tiitleid kogunes kolm ja sarja üldvõite neli.

Eesti sisesõudmise meistrivõistluste kuldmedaliga saavad Viljandimaa sportlastest uhkustada noormeeste B-klassis ülekaalukalt võitnud Leo Muiste, naiste kergekaalupaadil võidutsenud Eve Sankovski ja naisveteranide 30+ arvestuses parima tulemuse teinud Piret Anette Inglis.