Sisukord
Paberleht
Postimees

Viljandimaa noored hoidsid kuldset joont

2 min lugemist
Emilia Palgi tuli teivashüppemeistriks tulemusega, mis tähistab Viljandimaa alla 18-aastaste tütarlaste rekordit. Pilt on tehtud Viljandi Paalalinna viilhallis. FOTO: Elmo Riig

​Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe hallis peetud kolme Eesti noorteklassi talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel võitsid Viljandimaa sportlased kuulitõukes väljajagatud kuuest kuldmedalist kolm ning kaks kulda teenisid meie teivashüppajad.

Tellijale Tellijale

Sisehooaja esimesed meistritiitlid jagati U-18, U-20 ja U-23 vanuserühma noormeeste ja neidude seas. Viljandimaalt olid kohal kõigi kolme siin tegutseva klubi esindajad ning kuldagi jagus neile kõigile.

Edukaimaks alaks kujunes meie noortele kuulitõuge. Tütarlaste U-18 klassis tuli Karksi klubi sportlane Gedly Tugi meistriks tulemusega 13.68, edestades vaid kümne sentimeetriga Emely Karhut Pärnust ja 11 sentimeetriga Gendra Allikmaad Saaremaalt. Sealjuures on tähelepanuväärne, et kaks edukamat tegid oma parima soorituse viimasel katsel, millega lükkasid senise liidri lõpuks pronksile.

05.08.2020 06.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto