Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Ühistranspordikeskus ootab ettepanekuid liiniveovõrgu tihendamiseks

Viljandimaal bussiliiklust korraldav ühistranspordikeskus ootab ettepanekuid avaliku liiniveo võrgu tihendamiseks. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Viljandimaa ühistranspordikeskus ootab ettepanekuid avaliku liiniveo võrgu tihendamiseks. Keskuse juhi Kaupo Kase sõnul on riik valmis selle aasta teisest pooles rahastama maakonna liinivõrgu tihendamist. See tähendab, et keskusel on võimalik osta Viljandmaal rohkem liinikilomeetreid kui varem.

Kaupo Kase FOTO: Elmo Riig

«Oodatud on kõik ettepanekud, mis on seotud liinide tihendamisega. On teada, et mitmesse Viljandimaa keskusesse (Mustla, Suure-Jaani, Võhma, Mõisaküla, Abja, Kõpu) soovitakse juurde saada õhtuseid busse. Küsimus on, mis kellast need bussid peavad liikuma ja kui tihedalt. Sama teema on hommikuste varajaste bussidega valdade keskustest Viljandisse,» on kirjas ühistranspordikeskus juhi Kaupo Kase läkitatud pressiteates.

Vabas vormis põhjendatud ettepanekud on oodatud transpordikeskuse e-posti aadressile transport@viljandimaa.ee. Samuti võib täita vormi veebilehel http://transport.viljandimaa.ee/liinide-tihendamine.

Ettepanekud on oodatud 15. märtsini.

Laekunud ettepanekud töötatakse läbi koos omavalitsustega. Liinivõrgu muudatused hakkavad kehtima 1. juulist.

Tagasi üles
Back