Sisukord
Paberleht
Paberleht

Poolteist kuud aknaid lõhkunud teismelised jäid politseinikule vahele

2 min lugemist
Seda, kui palju aknaid poolteise kuu jooksul Karksi-Nuias lõhuti, ei tea täpselt veel keegi. Foto on illustratiivne. FOTO: Urmas Luik/Pärnu Postimees

​Möödunud nädalavahetusel kaht Karksi-Nuias aknaid lõhkuvat noorukit varitsenud piirkonnapolitseiniku tegevust saatis edu ning enam kui kuu aega väikest linna hirmu all hoidnud teismelised lõhkujad saadi kätte.

Sündmused Karksi-Nuias said politsei teatel alguse möödunud aasta lõpul, mil kohalikud politseile mitmel korral lõhutud akendest teada andsid. Teated huligaanidest sagenesid jaanuari keskel, mil ainuüksi ühe nädalavahetuse jooksul laekus politseile järjest kolm teadet, et Tartu maanteel on aknaid lõhutud.

Tellijale Tellijale

Mitu akent ühe õhtuga

Kui palju aknaid poolteise kuu jooksul väikses linnas ära lõhuti, ei teadnud eile veel politsei ega vallavalitsuse esindajad. «Ühe ööga visati pensioniealisel naisel sisse kolm akent ja need on nüüd vineerplaatidega kinni löödud. Ühel kasvuhoonel purustati 40 ruutu,» tõi Mulgi valla abivallavanem ja Karksi piirkonna juht Dmitri Orav näiteid.

23.09.2020 24.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto