Gümnaasium ja akadeemia ei saa aktust Ugalas pidada

Martti Reinet
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Marko Saarm

Kui eelmisel aastal pidasid Viljandi gümnaasium ja kultuuriakadeemia lõpuaktuse äsja renoveeritud Ugalas, siis tänavu tuli neil teatrilava remondi tõttu plaane muuta. Gümnaasium saadab lõpetajad teele spordihoones ja akadeemia pärimusmuusika aidas.

Kultuuriakadeemia kommunikatsioonijuht Viivika Melts kõneles, et akadeemial on Ugalaga alati hea koostöö olnud ja teater andis juunis algavatest ehitusöödest teada juba sügise hakul. Hoiatus sai kinnitust paar kuud tagasi ning kultuuriakadeemia oskas sellega lõpuaktust planeerides arvestada. Tema sõnul tuleb lõpuaktus pärimusmuusika aidas nagu 2016. aastal, kui Ugala oli renoveerimiseks suletud. «Olgugi et ruumi on seal vähem, oleme kenasti hakkama saanud,» kinnitas Melts.

Viljandi gümnaasiumi direktori Ülle Matsini sõnade kohaselt oli lõpetamine planeeritud Ugalasse, aga kui selgus, et teatrilava remondi tõttu seda seal teha ei saa, leidis kool ligi 170 õpilase lõpetamiseks vajaliku ruumi spordikoolis.

Tagasi üles