Viljandi linna 2017. aasta preemiate nominendid

Sakala avaldab kõigi Viljandi linnavolikogu jagatavate aastapreemiate nominendid. Aastapreemia ja elutöö preemia saaja otsustab volikogu 25. jaanuari istungil. Ülejäänud preemiasaajate väljavalijaiks on noortevolikogu ja linnavolikogu komisjonid ning saajad kinnitab volikogu. 

Viljandi linna 2017. aasta preemiate nominendid

Viljandi linna elutöö preemia

Helle Paldra (esitatud kolm korda)

Aivar Lillevere

Tiit Aru (esitatud kolm korda)

Lilian Tambek (esitatud kaks korda)

Eldur Mäemees (esitatud kaks korda)

Mai Palo

Aate-Heli Õun

Valdeko Kalma

Altmar Looris (esitatud kaks korda)

Jaak Allik

Enn Kose

Luule Komissarov (esitatud kaks korda)

Kersti Rattus (esitatud kaks korda)

Teet Lindma

Harald Mäepalu

Viljandi linna aastapreemia

Rauno Tuula ja Riho Maisa (esitatud kaks korda)

Kristiina Alliksaar (esitatud kolm korda)

Ugala teatri juhtkond

Kristiina Alliksaar ja Ugala

Kino Viljandisse toojad

Viljandi kino (esitatud kaks korda)

Aktsiaselts Viljandi Centrum

Ugala teater (esitatud kaks korda)

Viljandi Kassisaba tee ehitus ja selle meeskond

Marek Johanson

Centrumi meeskond, kes tegi Viljandisse kino

Aktsiaselts Forum Cinemas

Kultuuripreemia

Džässiklubi Jasm

Heino Türk

Paavo Matsin

Tonio Tamra

Kersti Rattus

Piret Aus (esitatud kaks korda)

Kadri Lepp (esitatud kaks korda)

Ugala teater ja selle 90 000 külastajat (esitatud kaks korda)

Külli Salumäe

Viljandi muusikakool

Kris Süld ja VLND (esitatud kaks korda)

Mari Vallikivi

Mari Vallikivi ja Kristjan Suits (esitatud kaks korda)

Kristjan Suits (esitatud kaks korda)

Valli Pang

Maie Roosimaa

Viljandi muusikakool ja Tonio Tamra

Viljandi kunstifestival QQ

Ave Alvre

Maarika Reimand

Ugala teater – katusekontsert ja jalutuspromenaadi avamine

Ugala teatri uus fassaadivalgus

Spordipreemia

Aivar Kommisaar (esitatud kaks korda)

Kaspar Taimsoo (esitatud kaks korda)

Kaur Kuslap (esitatud kaks korda)

Valdeko Kalma

Marek Johanson (esitatud kolm korda)

Käsipalliklubi Viljandi HC

Alo Kuslap

Noore sportlase preemia

Joosep Sankmann (esitatud kolm korda)

Karl-Romet Nõmm (esitatud kaks korda)

Kelly Heinpõld (esitatud viis korda)

Keliis Lillemets

Deeno Lippand

Toomas Vool

Kristjan Johanson

Lisa-Batricia Karu

Teatripreemia

Viljandi laste- ja noorteteater REKY

Martin Mill (esitatud neli korda)

Õpetajate teatrifestivali «Sillad» korraldustoimkond

Ugala noortelavastuse «Moraal» trupp

Luule Komissarov

Jaan Vuntus

Ugala teatri teatripäeva lavastusmeeskond

Kadri Paldra

Aasta noore preemia

Karol Lota Kinsi

Kristi Orujärv

Tarvo Madsen

Kristjan Kivistik (esitatud kaks korda)

Kris Süld ja VLND (esitatud kaks korda)

Noorteportaal VLND

Juhan-Mart Salumäe

Laste- ja noortesõbraliku ettevõtte preemia

Mittetulundusühing Viljandi Uisutajad

Rohelise Maja pood ja kohvik

Pärimusmuusika ait ja Annika Mändmaa

Viljandi avatud noortetuba

Tervisespordiklubi Joosu

Viljandi linna aasta ettevõtluse edendaja

Maido Janke ja osaühing Eziil Production Intelligence

Osaühing Eziil Production Intelligence

Maido Janke

Aktsiaselts Cleveron

Aktsiaselts Cleveron ning Arno Kütt ja Peep Kuld

Teater Ugala

Aktsiaselts Centrum

Aktsiaselts BHC

Allikas: Viljandi linnavalitsus

Tagasi üles