K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Lennuväljal näeb minimaailma

Madis Luik
, reporter
Facebook
Comments
Eeloleval laupäeval ja pühapäeval leiab Viljandi lennuväljal aset Eesti mudeliharrastajate näitus-kokkutulek «Minimaailm».
Eeloleval laupäeval ja pühapäeval leiab Viljandi lennuväljal aset Eesti mudeliharrastajate näitus-kokkutulek «Minimaailm». Foto: PEETER KÜMMEL/SAKALA

Eeloleval laupäeval ja pühapäeval leiab Viljandi lennuväljal aset Eesti mudeliharrastajate näitus-kokkutulek «Minimaailm».


Üks ürituse organisaatoreid Mait Murumäe mittetulundusühingust Minimaailm kõneles, et huvilistel on võimalik näha auto-, lennu-, laeva- ja helikopterimudelite ning plastikmudelite ehitajate töid. «Sobiva ilma korral on demonstratsioonid ning selleks sobib Viljandi lennuväli väga hästi,» kõneles ta.

Et kohal on enamik Eestis eri laadi mudeleid ehitavaid inimesi, tasub näitusele-kokkutulekule tulla neil, kes tahaksid mudeliehitamisega algust teha. Kindlasti pakuvad raadio teel juhitavate sõidukite demonstratsioonid ja meistrite valmistatud tööd põnevust.

Üritusega propageeritakse mudeldamist ning selle ala spetsialistidelt saab nõu ja teavet selle hobiga alustamiseks.

Kõigile külastajatele tasuta näitusel-kokkutulekul avatakse mõlemal päeval uksed kell 11 ning need jäävad avatuks seni, kuni huvilisi jagub. Viljandi lennuväli on linnast mõni kilomeeter Pärnu pool Päri küla läheduses. Täpse asukoha leiad siit.
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles