Käsipallurid olid kodus üliõpilas­esindusega hädas

Sakala

Viljandi HC alistas esmaspäeval kodusaalis Eesti käsipallikarikavõistluste veerandfinaali avamängus pärast 13:14 kaotatud poolaega esiliigaklubi Tartu Ülikooli 28:24. Korduskohtumine tuleb 31. oktoobril ülikooli spordihoones.

Võõrustajad rebisid mängu alguses küll alatasa kolme väravaga ette, ent mullune esiliiga võitja, tänavu karikavõistluste avaringis SK Tapa esinduse konkurentsist kukutanud Tartu Ülikool oli visa vastane. 16. minutil viskas 21-aastane Põlva käsipallikasvandik Klaus Peeter Rüütli vähemuses kaks väravat ja seadis jalule 8:8 viigi. Tolleks hetkeks oli ta visanud külalismeeskonna kaheksast väravast koguni kuus.

Teise pooltunni kümneminutilise mängu järel tegi Viljandi 7:1 spurdi. Ülikoolilinna mehed pääsesid uuesti kahe värava kaugusele, ent mitte lähemale. Lõpuvile registreeris Viljandi HC 28:24 võidu.