Õpilaste võrkpallikarikas rändas Paalalinna kooli

Suure-Jaanis peetud maakonna koolide segavõistkondade võrkpalliturniiril olid kolm edukamat Paalalinna, Abja ja Suure-Jaani esindus. FOTO: Margit Kurvits

Sel nädalal Suure-Jaani spordihoones teoks saanud Viljandimaa koolide VI–IX klasside segavõrkpalli karikavõistlustel osales kuus võistkonda.

Tellijale Tellijale

Võistkonnas mängisid kolm tüdrukut ja kolm poissi, kusjuures tüdruk võis poissi asendada. Turniiri alustati kahes alagrupis. Peale alagrupikohtumisi peeti vahemängud ja seejärel selgitati lõplikud kohad. A-grupi võitis Jakobsoni kool, teine oli Paalalinna kool ja kolmas Tarvastu gümnaaisum. B-alagrupis oli edukaim Suure-Jaani Kool, teine oli Abja gümnaasium ning kolmas Halliste põhikool.

Vahemängudest väljusid võitjana Abja ja Paalalinna kool, kes kohtusid finaalis, mis andis 2:0 võidu viljandlastele. Võitnud võistkonnas mängisid Kelly Metsamärt, Liisbet Pill, Jaanika Roosimägi, Kelly Heinpõld, Eeva Vitsut, Siim Pill, Indrek Koval, Aleksander Pertelson ja Karl Tamm. Võistkonna õpetaja on Reet Mutso.

17.09.2021 20.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto