Sisukord
Paberleht
Paberleht

Helmen Kütt: otsuseid saab teha ainult rahakoti piires

10 min lugemist
Sotsiaaldemokraatide linnapeakandidaat Helmen Kütt oli Sakala peatoimetajale Hans Värele intervjuu andmise kohaks valitud Kondase keskuse rajamise ajal abilinnapea. Nüüd on sotsidel programmis uue kunstigalerii rajamine. FOTO: Elmo Riig

​Ehkki sotsiaaldemokraate peetakse vahel parteiks, kellele meeldib kulutada tulusid väga arvesse võtmata, näitab nende Viljandi valimisprogramm pigem vastupidist. Et sõna «teeme» on Keskerakond justkui patenteerinud, annavad pigem tooni väljendid «loome tingimused», «aktiviseerime» ja «kaasame».

Tellijale Tellijale

Kaasamist on sotsid varemgi tähtsaks pidanud ning ka nüüd toob nende linnapeakandidaat Helmen Kütt mitmel korral välja, et kavatseb uurida ühes või teises küsimuses linlaste arvamust. 

Helmen Kütt, räägin teile alustuseks ühe loo. 1. septembri paiku tuli ühte Viljandimaa lasteaeda noormees kringliga. Andis selle üle, üks töötaja võttis vastu ja see söödi kolleegide keskis ära. Kui tekkis küsimus, kes kringli tõi, oli loogiline vastus, et sotsid. Pärast tuli välja, et hoopis Reformierakond. Mis värk teil selle kringliga on, et seda niivõrd sotsidega seostatakse? Kingitusi on ju tore teha, aga kas see ei jäta odava populaarsuse jahtimise muljet?

23.10.2020 26.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto