Sisukord
Paberleht
Paberleht

Helmut Hallemaa: kõike ei saa nelja aastaga

9 min lugemist
Helmut Hallemaa valis intervjuupaigaks Hiie puiestee, sest sealne valgustus sai ära tehtud koalitsiooni ja opositsioonis oleva Keskerakonna koostöös. FOTO: Marko Saarm

​Keskerakonna Viljandi valimisprogrammist peaks midagi sobivat leidma küll iga valija, sest valikut jagub. Asju, mida korda teha, parandada ja toetada lubatakse, on sinna kirja pandud tervelt 126 ning enamik pole sugugi väikesed ettevõtmised. 

Tellijale Tellijale

Paraku on siin ka oma konks. Sellega, et valimislubadusi ei saa võtta sajaprotsendilise tõena, on ilmselt harjunud juba kõik, kes on vähemalt ühed valimised läbi teinud. Keskerakonna Viljandi programmi puhul ütleb linnapeakandidaat Helmut Hallemaa aga juba praegu otse välja, et ega kõiki lubadusi olegi plaanis täita järgmise nelja aasta jooksul, ehkki programmi pealkiri sellele viitab. 

Käesolev intervjuu on esimene linnapeakandidaatidega tehtud sarjast ning sai Hallemaa soovil salvestatud Hiie puiesteel. Linnapeakandidaatide usutlused ilmuvad samas järjekorras, nagu reastas loositõmbamine valimisnimekirjade järjekorra.

17.10.2020 20.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto