Viljandi tüdrukute õpetused jõuavad koolidesse üle Eesti

Sigrid Koorep
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viljandi gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Kirke Katariina Siimso (vasakul) ja Anne Marie Vaabel räägivad videoblogina tehtud e-külalistunnis, kuidas juba noorena oma ideid ellu viia.
Viljandi gümnaasiumi õpilasesinduse liikmed Kirke Katariina Siimso (vasakul) ja Anne Marie Vaabel räägivad videoblogina tehtud e-külalistunnis, kuidas juba noorena oma ideid ellu viia. Foto: Kelli Seiton

Sada külalisõpetajat läheb tänavu külalistundi andma korraga kõikidele koolidele. Enamik neist on tuntud täiskasvanud, kuid nende hulgas on ka Viljandi gümnaasiumi õpilasesinduse neiud, kes salvestasid oma tunni möödunud nädalal videoblogi pidades. 

Viljandi gümnaasiumi õpilaste Kirke Katariina Siimso ja Anne Marie Vaabeli tehtu jõuab end kirja pannud koolidesse 21. septembril kell 11 pärast õiguskantsler Ülle Madise ja enne ajakirjanik Rain Kooli tundi.

Kott-toolid ja söögijärjekord

Tagasi üles