Murdmaal selgusid meistrid

Eelmisel reedel korraldas Viljandi vastupidavusalade klubi Staier Päril maakonna murdmaajooksu meistrivõistlused. Paremad selgusid kahel distantsil.

Noored ja naised ning üks kaasa teinud meesveteran läbisid 1800-meetrise murdmaadistantsi, mehed ja meesjuuniorid võistlesid poole pikemal, 3600-meetrisel rajal.

Viljandi tänavuseks murdmaajooksu meistriks tuli meestest Jaan Jänes, kiireim naine oli Anneli Lenk.

Pühapäeval, 24. aprillil on Tallinnas Hiiu staadioni ümbritsevatel radadel Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused.

PROTOKOLLl

Viljandimaa murdmaajooksu meistrivõistluste tulemused

1800 meetrit

Tüdrukute C-klass: 1. Rebeca-Lotta Aasmäe (Jakobsoni gümn) — 7.15; 2. Mari Uha (Saarepeedi) — 7.19; 3. Hanna Oja (Saarepeedi) — 7.49; 4. Triin Hüva (maagümn) — 8.12; 5. Mari-Ann Kütt (Saarepeedi) — 8.57.

Tüdrukute B-klass: 1. Šerelin Zverev (Jakobsoni gümn / Staier) — 7.13; 2. Marta Anderson (maagümn/Staier) — 8.27.

Tüdrukute A-klass: 1. Kaisa Raja (Saarepeedi) — 7.38; 2. Kairi Kangro (Saarepeedi) — 8.19.

Naised: 1. Anneli Lenk (Staier) — 7.09; 2. Maili Kapp (Staier) — 7.29; 3. Lilian Estorn (Staier) — 7.55.

Poiste C-klass: 1. Ain-Erich Osi (maagümn) — 7.12; 2. Tõnis Toom (Valuoja kool) — 7.13.
Poiste B-klass: 1. Ott-Jaanus Heile (maagümn) — 6.35; 2. Romet Ain (Kitzbergi gümn) — 7.06; 3. Jüri Uha (Saarepeedi) — 7.11; 4. Kristo Toome (Saarepeedi) — 7.45.

Poiste A-klass: 1. Aleksander Rahnel (Kitzbergi gümn) — 5.35; 2. Magnus Kase (Kitzbergi gümn) — 5.52; 3. Kert Siirus (Kitzbergi gümn) — 6.31; 4. Kermo Basov (Jakobsoni gümn / Staier) — 7.05.

Mehed: 1. Juhan Änilane (Paistu) — 7.40.

3600 meetrit

Meesjuuniorid: 1. Heinar Vaine (maagümn / Staier) — 12.59; 2. Rivo Allik (Jakobsoni gümn) — 13.58; 3. Andres Ehala (kutsekool/Staier) — 14.18; 4. Martin Toome (Kaare kool) — 14.43.

Mehed: 1. Jaan Jänes (Staier) — 11.33; 2. Raivo Nõmm (Staier) — 11.48; 3. Keijo Priks (Staier) — 12.04; 4. Andi Linn (Staier) — 12.06; 5. Alar Kaar (Staier) — 12.14; 6. Andrus Vaher (Staier) — 12.16; 7. Sven Reiss (Staier) — 12.26; 8. Matis Moks (Staier) — 12.35; 9. Janar Pähn (Staier) — 12.55; 10. Einar Kaigas (Staier) — 13.16; 11. Jüri Siht (Staier) — 13.23.
Allikas: peakohtunik Ants Kuusik

Tagasi üles