Sisukord
Paberleht
Postimees

Tartu poole tuleb rattateed juurde

2 min lugemist
Seal, kus lõpeb asfalt. Vana-Võidu külje all asuva Piima bussipeatuse juurest hakatakse augustis kergliiklusteed edasi ehitama. Projekti järgi peaks see tulema kuni Kuudeküla ristini ehk 3,7 kilomeetrit pikk. FOTO: Kamilla Selina Lepik

Praegu kulgeb Viljandist Köstist alguse saav kergliiklustee kuni Vana-Võidu ristini, kuid järgmisel nädalal läheb lahti ehitus, et jätkata seda sealt, kus see pooleli on jäänud, Piima bussipeatusest, ja jõuda välja Nuia mäe mahasõiduni.

Tellijale Tellijale

Maanteeameti projekt on koostatud 3,7 kilomeetri ulatuses ehk kuni Kuudeküla ristini. Praegu ehitatakse sellest välja umbes 2,5 kilomeetrit ja see peaks valmima novembri lõpuks. Ehitama asub osaühing Sakala Teed. 

Juurdeehitatavast lõigust saab osa ka Tartu maantee ääres Anni talus elav pere, kellel on seni tulnud ratastega linna pääsemiseks läbida paar kilomeetrit mööda tiheda liiklusega maanteed. «Tänagi läks 14-aastane rattaga linna poole ja ma tõesti kardan selle lõigu pärast. See on kohutavalt ohtlik,» ütles pereema Ülle Kramer. 

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto