VIDEO. Viiratsi maanteekraavi kaevunud Läti veoki kättesaamine nõudis kolm tundi ja kahe raskemasina abi

Mustla maanteel Viiratsi ristmikul juhtunud rängas liiklusõnnetuses osalenud Läti veok oli tunginud nii sügavale maanteekraavi, et selle kättesaamiseks oli vaja lisaks raskepuksiirile ka kraana abi.

Tellijale Tellijale

Nagu Sakala kirjutas, põrkasid esmaspäeva pärastlõunal kokku Läti numbrimärkidega Scania veok ja kaubik Citroën Berlingo. Esialgsetel andmetel tuli Citroën Viljandi poolt ning hakkas sooritama vasakpööret Viiratsisse, kuid põrkas kokku Mustla poolt tuleva Scaniaga. Kokkupõrke tagajärjel maandus suur veok sügavas maanteekraavis, Citroën oli jäänud küll teele, kuid sai nii tugevalt kannatada saanud, et eestvaates ei olnud esmapilgul hästi arugi saada, mis mudeliga on tegemist.

Mõlema masina juhid said kõvasti viga. "Kuivõrd veoki roolis olnud mees ei kasutanud esialgsetel andmetel turvavööd, on tema vigastused oluliselt raskemad, kui seda olnuks turvavööd nõuetekohaselt kasutades," tõdes politsei pressiesindaja Kerly Virk, kuid lisas, et 43-aastase veokijuhi vigastused väga tõsised ei ole. Küll aga on raskes seisus haiglas Citroën juhtinud 69-aastane kohalik mees.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles